Jak do alba přidat nové fotky
Zkopírování nových fotek - Nejdříve zkopírujte do originálního adresáře, ze kterého bylo vytvořeno album a které upravujete, nové fotografie. Tyto fotografie pak pomocí programu rajče průvodce přidáte do již existujícího alba na rajčeti.
Plocha Windows - Spusťte program Rajče průvodce.  Např. kliknutím na ikonu programu na ploše Vašeho počítače.
Přihlášení uživatele - Po spuštění programu se musíme nejdříve přihlásit. Zadejte svůj email a heslo. Pak klikněte na tlačítko přihlásit.
Seznam alb - V seznamu již existujících alba nejdříve klikněte na album, do kterého chcete přidat nové fotografie. Pak klikněte na tlačítko upravit.
Detail alba - V detailu alba můžete upravit název alba, jeho popis, změnit kategorie. Pro výběr nových fotografií klikněte na tlačítko pokračovat.
Vybrání fotek - V seznamu náhledů nyní uvidíte všechny fotografie, které obsahuje originální adresář ve Vašem počítači. Fotografie, které máte na rajčeti již uložené, jsou označeny zeleným zatržítkem v pravém dolním rohu. Náhledy nově přidaných fotek jsou označeny červeným křížkem.
Vybrání nových fotografií - Kliknutím na červený křížek u každého nového náhledu se fotografie označí zeleným zatržítkem. Tím připravíte fotografii pro přihrání do stávajícího alba. Takto klikněte na náhledy všech fotografií, které do existujícho alba na rajčeti chcete přidat. Po označení všech fotografií klikněte na tlačítko pokračovat.
Úprava detailu fotky - Nyní lze listovat v jednotlivých náhledech fotografií pomocí tlačítka >> - o jednu dopředu a tlačítka << - o jednu zpět. U nově přidaných fotografií doplňte nadpis a popisku fotografie.
Kopírování nových fotek na server - Pokud máte vyplněny všechny informace k fotografiím klikněte na tlačítko Ano. Tlačítkem Ne se vrátíte zpět do detailu fotografií. Kliknutím na tlačítko Ano spustíte nahrávání fotografií na server. Program rajče průvodce nahrajete na server pouze nově přidané fotografie.
Kopírování fotek na server - Nyní vyčkejte než program dokončí kopírování nových fotografií na server. Program u kopírovaných fotografií (nikoliv jejich originálů) automaticky optimalizuje jejich velikost tak, aby prohlížení fotografií na webu bylo příjemné, rychlé a uživatel zbytečně nečekal na načtení velkých souborů.
Kopírování proběhlo v pořádku - Jestliže se podařilo všechny nové fotky úspěšně nahrát na server, program vám nabídne prohlédnout si výsledné album. Kliknutím na tlačítko Ano se otevře nové okno Vašeho internetového prohlížeče s albem.
Výsledné album - A toto je výsledné album, které se rozrostlo o nově přidané fotografie.
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Jak do alba přidat nové fotky

Popis

Foto návod jak do si do stávajícího alba na rajčeti přidáme nové fotografie.

Období

Statistiky

  • 12 fotek
  • 71 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Sleva 25 % na všechny fotodárky. Neváhejte a využijte ji do neděle!
S kódem: OnaDnesJaro2022 Akce platí do 22. 5. 2022
Chci získat slevu
Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Jak do alba přidat nové fotky
Komentáře Přidat